درباره دکتر کامبیز پرآذران

دکتر کامبیز پرآذران

دکتر کامبیز پرآذران فوق تخصص قلب و عروق
دکتر کامبیز پرآذران

درباره دکتر پرآذران

دکتر کامبیز پرآذران از همان ابتدا مقاطع تحصیلی خود را در بهترین مراکز آموزشی تکمیل و به اتمام رساندند. ایشان دوران دبیرستان خود را در یکی از بهترین دبیرستان‌ها شهر تهران یعنی؛ دبیرستان کمال تکمیل کرده و در ادامه در با کسب رتبه 154 در کنکور سراسری در دانشگاه عاوم پزشکی تهران در رشته پزشکی قبول شدند و پس از 7 سال آموزش خود را تمام کردند.
IMG-20200801-WA0022

دوره تخصص بیماری‌های داخلی

دکتر کامبیز پرآذران، فوق تخصص قلب وعروق، پس از 7 سال ابتدایی پزشکی دوره تخصص بیماری‌های داخلی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران (برترین دانشگاه علوم پزشکی کشور) گذراندند و در نهایت موفق به کسب بورد تخصصی بیماری‌های داخلی شدند. دکتر کامبیز پرآذران پس از اتمام دوره تخصص داخلی پیش از قبولی در دوره فوق تخصص قلب و عروق، چند سال در یکی از مناطق محروم کشور در حال خدمت‌رسانی به بیماران بود.

آزمون فوق تخصص قلب و عروق

دکتر کامبیز پرآذران، پس از گذراندن دوره‌های ابتدایی پزشکی در بهترین مراکز آموزشی کشور، موفق به کسب رتبه برتر 1 در آزمون فوق تخصص قلب و عروق شدند و در نهایت با کسب رتبه اول توانستند برد فوق تخصصی قلب و عروق را در دانشگاه علوم پزشکی تهران کسب کنند. همچنین ایشان در سال 1396 توانستند رتبه برتر پایان‌نامه و مقاله در کنگره قلب و عروق را بدست آورند.

فوق تخصص قلب و عروق

دکتر کامبیز پرآذران پس از کسب مدرک فوق تخصص قلب و عروق در حال حاضر در یکی از بهترین بیمارستان‌های تهران یعنی بیمارستان نیکان مشغول خدمت‌رسانی به بیماران هستند.
icons8-heartbeat-85

درمان آریتمی و تپش قلب

icons8-vein-85 (1)

درمان گرفتگی عروق خونی

icons8-heart-85

درمان نارسایی قلبی

icons8-lungs-85

درمان تنگی نفس

فوق تخصص قلب و عروق

دکتر کامبیز پرآذران، فوق تخصص قلب و عروق، سابقه انجام بیش از هزاران آنژیوگرافی از راه دست (رادیال)، از راه پا (فمورال) و از طریق انگشت شست (Snuff Box) را در سال‌های فعالیت خود دارد.
 
icons8-rate-80

هولتر فشار خون

icons8-heart-monitor-80

اکوکاردیوگرافی رنگی

icons8-running-80

تست ورزش

icons8-pulse-80

نوار قلب

icons8-breathing-80

اسپیرومتری