درباره ما

درباره دکتر پرآذران فوق تخصص قلب و عروق

دکتر کامبیز پرآذران

دکتر کامبیز پرآذران فوق تخصص قلب و عروق

فوق تخصص قلب و عروق

درباره دکتر پرآذران

دکتر کامبیز پرآذران از همان ابتدا مقاطع تحصیلی خود را در بهترین مراکز آموزشی تکمیل و به اتمام رساندند. ایشان دوران دبیرستان خود را در یکی از بهترین دبیرستان‌ها شهر تهران یعنی؛ دبیرستان کمال تکمیل کرده و در ادامه در با کسب رتبه 154 در کنکور سراسری در دانشگاه عاوم پزشکی تهران در رشته پزشکی قبول شدند و پس از 7 سال آموزش خود را تمام کردند.

دوره تخصص بیماری‌های داخلی

دکتر کامبیز پرآذران، فوق تخصص قلب وعروق، پس از 7 سال ابتدایی پزشکی دوره تخصص بیماری‌های داخلی را در دانشگاه علوم پزشکی تهران (برترین دانشگاه علوم پزشکی کشور) گذراندند و در نهایت موفق به کسب بورد تخصصی بیماری‌های داخلی شدند. دکتر کامبیز پرآذران پس از اتمام دوره تخصص داخلی پیش از قبولی در دوره فوق تخصص قلب و عروق، چند سال در یکی از مناطق محروم کشور در حال خدمت‌رسانی به بیماران بود.

فوق تخصص قلب و عروق

دکتر کامبیز پرآذران پس از کسب مدرک فوق تخصص قلب و عروق در حال حاضر در یکی از بهترین بیمارستان‌های تهران یعنی بیمارستان نیکان مشغول خدمت‌رسانی به بیماران هستند.

فوق تخصص قلب و عروق

دکتر کامبیز پرآذران، فوق تخصص قلب و عروق، سابقه انجام بیش از هزاران آنژیوگرافی از راه دست (رادیال)، از راه پا (فمورال) و از طریق انگشت شست (Snuff Box) را در سال‌های فعالیت خود دارد.
درمان آریتمی و تپش قلب
درمان تنگی نفس
درمان نارسایی قلبی
درمان گرفتگی عروق خونی

"سلامتی مهمترین چیزی است که در زندگی دارید!"

برای تعیین وقت قبلی با ما تماس بگیرید.